Therm

Zateplení Cemix

Cemix je tradiční český výrobce stavebních materiálů se stoletou historií. Dlouhodobě klademe důraz na kvalitu a šíři sortimentu a díky tomu jsme si na trhu vybudovali pevnou pozici uznávaného a oceňovaného výrobce. Zateplovací systémy navrhujeme podle nejnovějších technologických poznatků. Nabízíme léty prověřená a odborníky oceněná řešení, která splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu. Mají Evropské technické schválení, národní certifikáty i osvědčení Cechu  pro zateplování budov o Kvalitativní třídě A. Díky vlastní výrobě máme v Cemixu absolutní kontrolu nad kvalitou lepidel a především šlechtěných omítek, které jako finální vrstva zaručují bezproblémovou a dlouhodobou životnost celého systému.

 

loga

 

Cemix nabízí zateplení pro všechny typy podkladů a staveb, se standardními i špičkovými vlastnostmi tak, aby si vybral každý zákazník podle svých potřeb a přitom získal garantovanou kvalitu.

Využijte zdarma:

 

 

Společnost LB Cemix, s.r.o. je tradičním výrobcem zateplovacích systémů Cemixtherm s evropskou kvalitou. Široký sortiment fasádních materiálů nabízí nepřeberné množství různých variant realizace fasády. Výběr fasádních omítek v duhově krásné barevné škále je jednou z nejlepších nabídek na trhu.