Therm

Zde naleznete zajímavé články, které byly v souvislosti se značkou Cemix věřejně publikovány...

Vyčarujte si doma obklad z cihel

DUMABYT.CZ: Líbí se vám přiznané cihly v interiéru a na fasádách domu? Jděte na to s důvtipem! Pomocí speciální šablony a kreativních omítek od značky Cemix dosáhnete skvělé imitace obkladu z cihelných pásků! Jde o řešení úsporné, flexibilní, přitom velmi efektní.

více

MAGIC DECOR RAW - speciální omítka ke kreativnímu ztvárnění fasád

TZB INFO: Tato produktová řada omítek je určená pro kreativní ztvárnění fasád. Omítky MAGIC DECOR se vyrábí ve třech zrnitostech. MAGIC DECOR RAW má ze všech těchto omítek nejvyšší zrnitost – do 2,5 mm. Omítka je určená k vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí.

více

Kreativní techniky při nanášení fasádních omítek

iMATERIÁLY: Navrhování fasád je nesporně jednou z nejkreativnějších fází při projektování staveb. Domovní fasády by měly promlouvat ke kolemjdoucím, líbit se a ladit se svým okolím. Současná architektura disponuje širokou škálou technologických možností, díky kterým se architektům daří vnuknout stavbám originální a netradiční vzhled. Svůj podíl na tom mají i výrobky a fasádní technologie společnosti LB Cemix.

více

Provětrejte fasádu

STAVEBNICTVI3000.CZ: Výrobce LB Cemix uvádí na trh novou generaci fasádního zateplení, které si vedle skvělých tepelněizolačních schopností ponechává v unikátní míře prodyšnost. Zateplovací systém Cemix THERM DIFU je až 20× prodyšnější než běžný zateplovací systém s izolantem z polystyrenu.

více

Cemix představuje nový vzorník

TZB INFO: Společnost LB Cemix, s.r.o., právě přichází s novým barevným vzorníkem šlechtěných omítek a fasádních nátěrů. Motto nového vzorníku je inspirováno přírodou: Duhově krásný. Řazení barevných odstínů ve vzorníku totiž vychází z přirozeného snoubení barev v duze, která je obecně pokládána za dokonalé ztělesnění barevné harmonie.

více

Fasáda prozradí mnohé o vás i vašem domě

TZB INFO: Křiklavé barvy asi nebudou doménou introvertních a konzervativních povah. Milovníci klasiky a střídmé elegance nejspíš vsadí na neutrální odstíny šedé. Ekologové obloží svůj dům dřevem a odhalí kámen… Více o estetickém řešení fasád nám prozradí designer David Plouhar.

více

Vysoce prodyšná stěrka Cemix 185 s inovovanou recepturou

iMATERIÁLY: Lepicí a stěrkovací hmota DIFUZNÍ 185 od značky Cemix se dočkala úpravy receptury, díky níž se může chlubit ještě nižší hodnotou faktoru difuzního odporu μ ≤ 8. Upravená stěrka obsahuje vysoký podíl provzdušňovacích přísad a udržuje si i po vyzrání přirozeně pórovitou strukturu.

více

Prodyšný zateplovací systém Cemix THERM DIFU

iMATERIÁLY: Firma LB Cemix uvádí na trh novou generaci fasádního zateplení, které si vedle skvělých tepelněizolačních schopností ponechává v unikátní míře prodyšnost. Zateplovací systém Cemix THERM DIFU je až 20x prodyšnější než běžný zateplovací systém s izolantem z polystyrenu.

více

Speciální hotové směsi pro aplikace stavebních hmot v zimním období - řešení pro prodlouženou stavební sezonu

TZB INFO: Stále náročnější požadavky na časovou efektivitu a rychlost ve stavebním průmyslu znamenají značný tlak na realizační firmy i jednotlivce. Za zimní období se obecně pokládá doba mezi 1. listopadem a 31. březnem. Mohou to však být i dny mimo toto období, kdy 3 dny po sobě poklesne noční teplota pod bod mrazu.

více

Samočisticí omítky CEMIX COMFORT a možnost jejich strojního nanášení

TZB INFO: Používání pastovitých strukturálních omítek se stalo běžnou praxí při finalizaci povrchů klasicky omítnutých stěn i vnějších tepelněizolačních kontaktních systémů (ETICS). I v této komoditě však vývoj kráčí kupředu jak v oblasti používaných materiálů, tak v oblasti technologie jejich nanášení.

více

Cemix THERM P SILVER - nejlepší zateplovací systém

TZB INFO: Společnost LB Cemix, s.r.o., zabývající se výrobou zateplovacích systémů, omítkových a maltových směsí a dalších stavebních hmot zúročila své know-how, když ve svých vývojových laboratořích vyvinula zateplovací systém nové generace CEMIX THERM P SILVER, který získal hlavní cenu v soutěži Výrobek roku 2012. Za 20 let značky Cemix na českém trhu je to další z řady prestižních ocenění pro tuto tradiční českou firmu s více než 100letou tradicí.

více

Cemix THERM K - certifikovaný vnější zateplovací systém s obkladem

STVAEBNICTVÍ 3000: Společnost LB Cemix, s.r.o. uvedla před několika lety na trh vnější tepelněizolační kompozitní systém s keramickým obkladem Cemix THERM K, jehož povrch lze realizovat s několika druhy obkladových pásků. Tento systém zažívá stále větší popularitu, a to jednak díky architektonickému trendu kombinovat na fasádách různé typy povrchů, a jednak díky ryze praktickým požadavkům na mechanicky odolnější povrch fasády.

více

Cemix THERM P WOOD - zateplovací systém pro dřevostavby

TZB INFO: Společnost LB Cemix získala další ocenění pro jeden ze špičkových zateplovacích systémů, zateplovací systém pro dřevostavby Cemix THERM P WOOD. Systém je určen k zateplování objektů pro bydlení, ale i pro průmyslové a administrativní objekty.

více

Společnost LB Cemix, s.r.o. je tradičním výrobcem zateplovacích systémů Cemixtherm s evropskou kvalitou. Široký sortiment fasádních materiálů nabízí nepřeberné množství různých variant realizace fasády. Výběr fasádních omítek v duhově krásné barevné škále je jednou z nejlepších nabídek na trhu.