Therm

Odstíny ze vzorníku Cemix Duhově krásný

 Vyberte si i vy z nového vzorníku Cemix  a buďte pyšní na svoji fasádu!

 

Najdete jej k nahlédnutí u prodejců materiálů Cemix, případně u našich obchodně-technických poradců.

 

     

Cemix Duhově krásný Cemix Duhově krásný

 

Nový vzorník šlechtěných omítek a fasádních nátěrů od společnosti Cemix pod název „duhově krásný“ přináší jedinečné a reálné barvy. 

Ve vzorníku jsou použity fyzické barvy, nanášené technikou stříkání na podkladní vrstvu, která je při kompletaci ručně vlepována do konstrukce vzorníku. Nejde tedy o běžný typ vzorníku, ale díky aplikaci reálných barev je povrch vzorků drsnější, ale také autentičtější. Vzorník je v rohu opatřen odolným kovovým šroubem a zabalen do praktické krabičky. 

 

Barvy inspirované duhou

Barvy jsou řazeny tak, jak se přirozeně vyskytují v podobě duhy. Celkem ve vzorníku zákazníci naleznou 366 barevných odstínů, řazených v 9 oddílech: modrá, zelená, žlutá, oranžová, červená, okrová, hnědá, šedá, bílá. Orientaci mezi jednotlivými barevnými oddíly usnadňují výrazné přechody mezi barvami, které pomáhají ve výběru. Nové barvy ve vzorníku odráží požadavky moderních architektonických trendů.  

Jednoduché je i značení odstínů: první dvě písmena jsou počáteční písmena barvy (MO = modrá), následuje číslo pro barevnou řadu a číslo pro odstín (např. MO21). Většina odstínů ve vzorníku je za základní cenu, pouze malý počet odstínů patří do první nebo druhé příplatkové skupiny.

 

Níže zobrazené odstíny jsou pouze orientační. Každý monitor nebo display zobrazuje barvy podle svého nastavení, odstíny nelze tedy v elektronické formě závazně prezentovat - při objednání vycházejte vždy z fyzického vzorníku barevných odstínů!

Společnost LB Cemix, s.r.o. je tradičním výrobcem zateplovacích systémů Cemixtherm s evropskou kvalitou. Široký sortiment fasádních materiálů nabízí nepřeberné množství různých variant realizace fasády. Výběr fasádních omítek v duhově krásné barevné škále je jednou z nejlepších nabídek na trhu.